Atomizéry

Určitě jste se setkali s více názvy atomizérů, jako například cartomizér, clearomizér, giantomizér atd. V podstatě se jedná o zařízení se stejnou funkcí, ale jiným názvem, kdy se výrobce snaží slovním spojením naznačit nějakou vlastnost atomizéru. Například cartomizér – spojení cartrige a atomizér znamená, že tank a atomizér tvoří jeden celek, giantomizér – velký tank s atomizérem atd. Tak že není důležité, jak se daný atomizér  jmenuje, ale jestli je přizpůsobený k Vaší baterii. Námi nabízené atomizéry samozřejmě můžete použít ke všem bateriím eGo od Joytech.

Elektronické cigarety eGo – T a eGo – C používají atomizér s bezvatičkovým tzv. TANK SYSTÉM. Tento tank zároveň tvoří náustek, do kterého se vejde cca 1,2 ml eliquidu. Vzhledem k tomu, že v každé sadě je pět náustků, můžete si zbývající náustky ponechat jako náhradní, i když mají dlouhou životnost, nebo si je naplnit eliquidy s různými příchutěmi a kdykoliv je podle nálady vyměnit, aniž byste museli čekat, než dokouříte už naplněný.
Životnost atomizéru závisí samozřejmě na četnosti použití, ale také na technice kouření a údržbě (více), výrobce uvádí životnost 1- 3 měsíce.

Atomizér eGo – T

Atomizér eGo-C

Tento atomizér se liší od Téčkového vynikající vychytávkou – když se opotřebí žhavící drátek, není třeba měnit celý atomizér, ale pouze samotný drátek, který je zalisovaný v malém válečku. Samotný atomizér stojí pouze třetinu ceny Téčkového.

Liquinátor

Atomizér pro ty, které nebaví plnění. Obrovský tank, do kterého naplníte cca 5 až 6 ml eliquidu, což je víc než polovina malé lahvičky, průměrně tedy doplňujete co 3 – 5 dnů.

BIG Joey

Atomizér s tankem na cca 1,8 ml eliquidu. Dokáže vytvořit velké množství kouře a výbornou chuť. K naplnění je zapotřebí jehla a injekční stříkačka.

 Clearomizer

Clearomizer má tank systém, dá se naplnit přímo z lahvičky eliquidu množstvím cca 3,5 ml. Dodává se s tankem bezbarvým a nebo černým.

CE2 – XL

Cartomizér o objemu 1,8 ml, plní se injekční stříkačkou s jehlou, dodává se v několika barvách a je použitelný k těmto bateriím: JOYE 510, ColinsS Easy, Trendy 808K, Ecis 510, Boge 510, Janty Dura, ColinsS 98, RIVA, eGo, VGO, KGO