E-cigarety

E-cigareta Joyetech™ eGo-T a eGo-C

V naší nabídce najdete dva základní modely od světového leadera ve výrobě e-cigaret Joyetech™, kterými jsou elektronická cigareta eGo-T a e-cigareta eGo-C.

E-cigareta  Joyetech™ eGo-T

je nabízena v sadě, která obsahuje dvě kompletní elektronické cigarety, pět tanků = náustků, nabíječku USB, adaptér na 220 V a látkové pouzdro. Můžete mít baterii s kapacitou 650 a nebo 1000 mAh. Slabší baterie vydrží cca jeden den, silnější dva dny provozu elektronické cigarety. Bereme průměr, kdy kuřák v průměru vykouří jednu krabičku běžných cigaret denně. Silnější baterie je tedy vhodnější pro kuřáky, kteří kouří víc než průměr.

E-cigareta Joyetech™ eGo-T650
E-cigareta Joyetech™ eGo-T1000

E-cigareta Joyetech™  eGo-C

se liší provedením atomizéru. Vzhledově je prakticky totožný s eGo-T. Rozdíl je v konstrukci atomizéru. U modelu eGo-T musíte vyměnit celý atomizér, kdežto u eGo-C vyměníte pouze atomizér ve tvaru malého válečku. Ten se vkládá do pouzdra, které je vnějším tvarem shodné s atomizérem eGo-T. Dokonce i náustky jsou u obou modelů stejné.
Sada eGo-C obsahuje dvě kompletní e-cigarety, pět náustků, pět atomizérů, nabíječku USB, adaptér na 220 V a látkové pouzdro.
Výhoda oproti sadě eGo-T je v levnějším provozu, protože originální atomizér stojí třetinu ceny.

Samozřejmostí je návod v češtině.